Ballina LifeBizare Eksperimenti, si i ndryshon ‘dashuria’ njerëzit (Fotot)

Eksperimenti, si i ndryshon ‘dashuria’ njerëzit (Fotot)

9
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
I dashuri i shprehu dashurinë Manuelës

Një portal online ku njerëzit njihen me njëri-tjetrin bëri një eksperiment për të treguar sesi dashuria ndryshon njerëzit.

Ata fotografuan dy momentet kyçe, para dhe pas një mesazhi prekës (me një person apo edhe me një kafshë) dhe rezultati është befasues.

----

 

----- ----