Ballina AKTUALE EKSKLUSIVE: Kështu i kërkohet vozitësve të rinjë ryshfet që të kalojnë provimin...

EKSKLUSIVE: Kështu i kërkohet vozitësve të rinjë ryshfet që të kalojnë provimin e vozitjes në Kosovë

93
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një i ri i cili ishte duke i mbajtur orët e fundit në vozitje dhe po përgaditej për provimin e vozitjes, tregon se si instruktori i kish sugjeruar dhe i kishte thënë se “pa i dhënë minimum disa euro nuk do vinte në shprehje ta kalonte provimin e vozitjes në Kosovë”.

Ai tha se shifra i dukej e lartë dhe nuk do i jepte kurrë, mirëpo pastaj tha se do i jap por një shifër më të vogël parash.

Për më shum klikoni dhe shikoni sqarimin e djalit që do të hynte në provimin e vozitjes.

---- ---- ----
-----