Ballina LifeBizare “Eksitohem sa herë tërheq këmbëzën”/ Kush është ‘Mbretëresha’ seksi që bën namin...

“Eksitohem sa herë tërheq këmbëzën”/ Kush është ‘Mbretëresha’ seksi që bën namin me armët (Foto)

61
SHPËRNDAJE

Orin Julie është një nga femrat më të ndjekura në Instagram.

Ajo ka marrë emrin “Mbretëresha e Armëve”, pasi i konsideron armët si dashurinë e saj.

Orin shprehet se armët janë jo thjesht dashuria e saj, pasi ajo ndjen emocione të papërshkueshme sa herë që dëgjon dhe shkrep krisma prej tyre.

-----