Ballina Lajme nacionale “Eh more djema, është bërë shkopi me m*t në të dy krahët”/...

“Eh more djema, është bërë shkopi me m*t në të dy krahët”/ Ish-kryebashkiaku i PS reagon pas përgjimeve të Bild

18
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ish-kreu i bashkisë së Vlorës, Shpëtim Gjika ka reaguar përmes një postimi pikant në Facebook pas daljes së përgjimeve ku shumë zyrtarë të PS shihen të përfshirë në shit blerje votash në Dibër.

“E kishte mirë xha Kamberi, Kamber Aliko, kur thoshte: eh more djema, është bërë shkopi me m*t në të dy krahët!”, shkruan Gjika mesa duket lidhur me zhvillimet e fundit në politikë, por pa dashur të bëj komente më të detajuara dhe duke shkaktuar kështu të qeshura mes miqve të tij në rrjetin social

---- ---- ----
-----