Ballina Showbiz Egzonës po i bën mirë pushimi, shfaqet në top-formë

Egzonës po i bën mirë pushimi, shfaqet në top-formë

24
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

U bë e njohur si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit dhe tani Egzona Muqiqi është shumë përfolur.

Janë paraqitjet e saj plot stil ato që po e bëjnë gjithnjë e më të komentur, përcjell ORAinfo.

Egzona tani po merret me menaxhimin e një dyqani me veshje elegante për femra

Këtë kohë, ajo po qëndron në Turqi me Albatritin dhe duket se këtë pushim po e shijon shumë.

E se po i bën mirë kjo aventurë, e dëshmon edhe me foton që e ka publikuar sot./ORAinfo/

---- ----
-----