Ballina Showbiz Egzonës i pëlqen vetja e veshur me dimija, shikoni ҫfarë ka bërë...

Egzonës i pëlqen vetja e veshur me dimija, shikoni ҫfarë ka bërë sot

122
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

U bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani është shumë e përfolur.

Egzona Muqiqi është gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit, shkruan ORAinfo.

Janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë të jetë gjithmonë në qendër të medieve rozë.

Egzona nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale krahas angazhimeve që i ka në profesion.

Sot ajo ka publikuar një foto të mëhershme ku shihet e veshur me dimija.

Duket se kjo veshje i pëlqen Egzonës./ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----