Ballina Showbiz Egzonën e ka lodhur kaq shumë puna, shikoni si ka përfunduar

Egzonën e ka lodhur kaq shumë puna, shikoni si ka përfunduar

41
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajo është një emër tejet i njohur në publik.

Egzona Muqiqi është gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit, përcjell ORAinfo.

Janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë të jetë gjithmonë në qendër të medieve rozë.

Egzona nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale krahas angazhimeve që i ka në profesion.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është lodhur shumë nga dy punët që ajo i bën në, në dyqan dhe në sallonin për vetulla./ORAinfo/

---- ---- ----
-----