Ballina Showbiz Egzona vishet si princeshë, me këtë fustan i lë nën ‘hije’ të...

Egzona vishet si princeshë, me këtë fustan i lë nën ‘hije’ të gjitha nuset e estradës

98
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajo është një emër tejet i njohur në publik.

Egzona Muqiqi është gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit, shkruan ORAinfo.

Janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë të jetë gjithmonë në qendër të medieve rozë.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me një fustan të kuq dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

---- ----
-----