Ballina Showbiz Egzona vishet si personazh i përrallave, do ta ‘shkri’ Albatritin me këtë...

Egzona vishet si personazh i përrallave, do ta ‘shkri’ Albatritin me këtë pamje

17
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Egzona dhe Albatrit Muqiqi po vazhdojnë të jenë një ndër çiftet më të pëlqyera të publikut kosovar.

Ata janë martuar që pak vite dhe tani janë prindër të tre fëmijëve, shkruan ORAinfo.

Të dy janë aktiv në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet, por më aktive është Egzona.

Sot ajo ka publikuar disa pamje ku shihet e veshur me një fustan përrallor./ORAinfo/

---- ----
-----