Ballina Showbiz Egzona vishet në komplete të verdha, do t’ju lë ‘pa mend’ me...

Egzona vishet në komplete të verdha, do t’ju lë ‘pa mend’ me pamjen

36
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

U bë e njohur si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit dhe tani Egzona Muqiqi është shumë përfolur.

Janë paraqitjet e saj plot stil ato që po e bëjnë gjithnjë e më të komentur, përcjell ORAinfo.

Egzona tani po merret me menaxhimin e një dyqani me veshje elegante për femra

Meqë është edhe shumë aktive në rrjete sociale, sot, ajo ka publikuar një foto në Instagramin e dyqanit ku shihet se ka shkuar në punë me kompletet më të bukura e që po i shkojnë shumë./ORAinfo/

---- ----
-----