Ballina Showbiz Egzona vishet në fustan të ngushtë, barku i saj mori gjithë vëmendjen

Egzona vishet në fustan të ngushtë, barku i saj mori gjithë vëmendjen

64
SHPËRNDAJE

Ajo është një emër tejet i njohur në publik.

Egzona Muqiqi është gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit, përcjell ORAinfo.

Janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë të jetë gjithmonë në qendër të medieve rozë.

Sot, ajo ka shkuar në punë dhe ka veshur një fustan të ngushtë nga dyqani i saj, e barku i saj i fryrë mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

-----