Ballina Showbiz Egzona vishet në fustan madhështor, por mundohet të provokojë me këtë detaj

Egzona vishet në fustan madhështor, por mundohet të provokojë me këtë detaj

100
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Paqarada: Mos i ofendoni, Rrahmani, Muriqi dhe Rashica janë shtylla jonë

Egzona Muqiqi është e njohur për publikun si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit.

Ajo është përherë e folur sidomos për paraqitjet plot stil, shkruan ORAinfo.

Egzona tani menaxhon një dyqan me veshje elegante për femra.

Sot, ajo ka postuar një foto në instagramin e dyqanit ku shfaqet e veshur në një fustan të gjatë, mirëpo, këmba e saj mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Paqarada: Mos i ofendoni, Rrahmani, Muriqi dhe Rashica janë shtylla jonë

---- ----
----
----- ----
-----