Ballina Showbiz Egzona veshi fustan të ngushtë e të gjatë, do ta ‘çmend’ Albatritin...

Egzona veshi fustan të ngushtë e të gjatë, do ta ‘çmend’ Albatritin me këtë pamje

102
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Është martesa me Albatrit Muqiqin ajo që e bëri tejet të njohur Egzonën.

Ajo dhe këngëtari tani janë prindër të tre fëmijëve, përcjell ORAinfo.

Egzona merren me menaxhimin e një dyqani me veshje elegante or femra që e ka quajtur, ‘Goddes Exclusive’.

Egzona është shumë aktive edhe në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka veshur një fustan të ngushtë e të gjatë dhe janë linjat e saj në top-formë ato që morën gjithë vëmendjen./ORAinfo/

---- ---- ----
-----