Ballina Showbiz Egzona tenton ta reklamojë bredhin e dekoruar, grimi i saj merr vëmendjen

Egzona tenton ta reklamojë bredhin e dekoruar, grimi i saj merr vëmendjen

95
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Egzona Muqiqi është e njohur për publikun si bashkëshortja e Albatrit Muqiqit.

Çifti janë martuar para disa viteve dhe tani janë prindër të tre fëmijëve, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil.

Sot ajo publikoi një video ku shfaqet duke e reklamuar bredhin e dekoruar.

Por ajo që bie në sy është grimi i saj i rëndë.

Edhe në ambientet e punës Egzona përkujdeset që të jetë e grimosur. /ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----