Ballina Showbiz Egzona sot ka kaluar ditën me binjakët, do të befasoheni sa shumë...

Egzona sot ka kaluar ditën me binjakët, do të befasoheni sa shumë janë rritur ata

46
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Egzona Muqiqi është emri i një prej personazheve më të përfolura në publik.

U bë tejet e njohur si gruaja e Albatrit Muqiqit dhe tani janë paraqitjet e saj plot stil ato që po e bëjnë shumë të komentuar, përcjell ORAinfo.

Para pak muajve ata u bënë prindër të dy binjakëve që i kanë quajtur Elia dhe erald.

Duket se binjakët e tyre janë rritur shumë dhe këtë mund ta shohim në foton që e ka publikuar sot Egzona./ORAinfo/

---- ---- ----
-----