Ballina Showbiz Egzona si zonjë e vërtetë, ja si është veshur e rregulluar sonte

Egzona si zonjë e vërtetë, ja si është veshur e rregulluar sonte

112
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Egzona Muqiqi është emri i një prej personazheve më të përfolura në publik.

U bë tejet e njohur si gruaja e Albatrit Muqiqit dhe tani janë paraqitjet e saj plot stil ato që po e bëjnë shumë të komentuar, shkruan ORAinfo.

Egzona tani menaxhon një dyqan me veshje elegante për femra që e kaquajtur, ‘Goddes Exclusive’.

Gjatë kësaj kohe nuk mungon me postime në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket si zonjë e vërtetë./ORAinfo/

---- ----
-----