Ballina Showbiz Egzona rregullon bredhin bashkë me vajzën, veshjet e tyre morën gjithë vëmendjen

Egzona rregullon bredhin bashkë me vajzën, veshjet e tyre morën gjithë vëmendjen

36
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Egzona Muqiqi është e njohur për publikun si bashkëshortja e Albatrit Muqiqit.

Çifti janë martuar para disa viteve dhe tani janë prindër të tre fëmijëve, shkruan ORAinfo.

Egzona është gjithmonë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një fotot ku shihet se ka vizituar vajzën në kopësht.

Egzona ka rregulluar bashkë me vajzën bredhin, e është veshja e tyre ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----