Ballina Showbiz Egzona po ia rregullon vetullat shoqes, por do të befasoheni si e...

Egzona po ia rregullon vetullat shoqes, por do të befasoheni si e quan Neca atë

79
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Egzona Muqiqi dhe shoqja e saj Neca janë dy emra shumë të njohur për publikun.

Ato të dyja menazhojnë bashkë një dyqan me veshje elegante për femra që e kanë quajtur, ‘goddess exclusive’, përcjell ORAinfo.

Përveç kësaj, Egzona e ka edhe një biznes tjetër, e që është mbjellja e vetullave.

Dhe sot, shoqja e saj Neca ka shkuar t’i mbjellë vetullat te Egzona dhe në një foto që e ka postuar merr gjithë vëmendjen mbishkrimi ‘kasapi’ që ajo e ka vënë si emër për Egzonën./ORAinfo/

---- ---- ----
-----