Ballina Showbiz Egzona po duket ‘përrallore’, do ta ‘shkri’ Albatritin me këtë pamje

Egzona po duket ‘përrallore’, do ta ‘shkri’ Albatritin me këtë pamje

54
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Egzona dhe Albatrit Muqiqi po vazhdojnë të jenë një ndër çiftet më të pëlqyera të publikut kosovar.

Ata janë martuar që pak vite dhe tani janë prindër të tre fëmijëve, shkruan ORAinfo.

Të dy janë aktiv në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet, por më aktive është Egzona.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet në të kuqe dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

---- ---- ----
-----