Ballina Showbiz Egzona niset për punë, për herë të parë e shohim të veshur...

Egzona niset për punë, për herë të parë e shohim të veshur me minifund

69
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajo është një emër tejet i njohur në publik.

Egzona Muqiqi është gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit, shkruan ORAinfo.

Janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë të jetë gjithmonë në qendër të medieve rozë.

Egzona nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale krahas angazhimeve që i ka në profesion.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me minifund dhe po duket shumë me stil./ORAinfo/

---- ---- ----
-----