Ballina Showbiz Egzona në pushime bën grim të ‘rëndë’ e vishet në të bardha,...

Egzona në pushime bën grim të ‘rëndë’ e vishet në të bardha, befason me pamjen

13
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Egzona dhe Albatrit Muqiqi po vazhdojnë të jenë një ndër çiftet më të pëlqyera të publikut kosovar.

Ata janë martuar që pak vite dhe tani janë prindër të tre fëmijëve, shkruan ORAinfo.

Të dy janë aktiv në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet, por më aktive është Egzona.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet nga pushimet dhe ka bërë grim të rëndë./ORAinfo/

---- ---- ----
-----