Ballina Showbiz Egzona lajmërohet nga pushimet, do t’ju ‘mahnisë’ me pamjen

Egzona lajmërohet nga pushimet, do t’ju ‘mahnisë’ me pamjen

24
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Egzona dhe Albatrit Muqiqi po vazhdojnë të jenë një ndër çiftet më të pëlqyera të publikut kosovar.

Ata janë martuar që pak vite dhe tani janë prindër të tre fëmijëve, shkruan ORAinfo.

Egzona dhe Albatriti këto ditë po i shijojnë pushimet bashkë.

Dhë në fotot që i ka publikuar ajo shihet e veshur në një fustan të kuq dhe pamje mahnitëse./ORAinfo/

---- ----
-----