Ballina Showbiz Egzona ka humbur shumë kilogram, ja si po i rrinë shallvaret

Egzona ka humbur shumë kilogram, ja si po i rrinë shallvaret

135
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajo është një emër tejet i njohur në publik.

Egzona Muqiqi është gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit, përcjell ORAinfo.

Janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë të jetë gjithmonë në qendër të medieve rozë.

Sot, ajo ka shkuar në punë dhe ka veshur një palë shallvare. Në këtë veshje trupi i saj po duket si ‘peshk’./ORAinfo/

---- ----
-----