Ballina Showbiz Egzona ia zgjodhi këtë fustan kunatës së vogël, ajo ju lë ‘pa...

Egzona ia zgjodhi këtë fustan kunatës së vogël, ajo ju lë ‘pa mend’ me pamjen

136
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Egzona Muqiqi është një emër tejet i njohur për publikun e medieve rozë.

Ajo u bë e njohur si gruaja e Albatrit Muqiqit dhe si e tillë u bë shumë e përfolur, përcjell ORAinfo.

Egzona tani menaxhon një dyqan me veshje elegante për femra.

Sot, ajo ka publikuar një foto në Instagramin e dyqanit ku shihet se ia ka zgjedhur kunatës së vogël fustanit më të bukur.

E motra e vogël e Albatritit po bëhet një super-femër./ORAinfo/

---- ---- ----
-----