Ballina Showbiz Egzona është veshur në ‘vello’ sot, do t’ju lë pa fjalë me...

Egzona është veshur në ‘vello’ sot, do t’ju lë pa fjalë me këtë pamje

52
SHPËRNDAJE

Ajo është një emër tejet i njohur në publik.

Egzona Muqiqi është gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit, përcjell ORAinfo.

Janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë të jetë gjithmonë në qendër të medieve rozë.

Sot, ajo ka shkuar në punë dhe ka veshur një fustan madhështor e që ngjason me vello.

E kjo pamje e saj lë pa fjalë./ORAinfo/

-----