Ballina Showbiz Egzona është dobësuar shumë, kjo pamje e saj do t’iu lë ‘gojë...

Egzona është dobësuar shumë, kjo pamje e saj do t’iu lë ‘gojë hapur’

17
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Egzona dhe Albatrit Muqiqi po vazhdojnë të jenë një ndër çiftet më të pëlqyera të publikut kosovar.

Ata janë martuar që pak vite dhe tani janë prindër të tre fëmijëve, shkruan ORAinfo.

Të dy janë aktiv në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet, por më aktive është Egzona.

Sot Egzona ka publikuar një foto në të cilën po duket se është dobësuar shumë./ORAinfo/

---- ----
-----