Ballina Showbiz Egzona e ka veshur e rregulluar si ‘kukull’ vajzën e vogël, do...

Egzona e ka veshur e rregulluar si ‘kukull’ vajzën e vogël, do t’iu ‘mahnis’ me këtë pamje

45
SHPËRNDAJE

Egzona Muqiqi është e njohur për publikun si bashkëshortja e Albatrit Muqiqit.

Çifti janë martuar para disa viteve dhe tani janë prindër të tre fëmijëve, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil.

E sot Egzona e ka veshur e rregulluar vajzën e saj e cila po duket si kukull./ORAinfo/