Ballina Showbiz Egzona e ‘gëzoi’ vetën sot, i bëri një super-dhuratë

Egzona e ‘gëzoi’ vetën sot, i bëri një super-dhuratë

16
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Egzona dhe Albatrit Muqiqi po vazhdojnë të jenë një ndër çiftet më të pëlqyera të publikut kosovar.

Ata janë martuar që pak vite dhe tani janë prindër të tre fëmijëve, shkruan ORAinfo.

Të dy janë aktiv në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet, por më aktive është Egzona.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se i ka bërë vetës dhuratë një parfum./ORAinfo/

---- ----
-----