Ballina Showbiz Egzona e Albatriti përmes kësaj foto tregojnë se sa të dashuruar janë

Egzona e Albatriti përmes kësaj foto tregojnë se sa të dashuruar janë

32
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Albatrtit Muçiqi dhe bashkëshortja e tij Egzona, shfaqen si në fillimet e dashurisë.

Janë një ndër çiftet më të komentuara në mediat rozë.

Pothuajse çdo lëvizje e tyre bëhet lajm, shkruan “Kosovarja”.

Aktivitetet e ndryshme nga jeta private dhe ajo profesionale nuk i ndalin asnëjherë, por pa dyshim është Egzona ajo e cila shpërndanë çdo moment me burrin e saj Albatritit.

Në foton e publikuar së fundmi, dyshja po shkëlqejnë me pamjen e tyre.

Ajo që merr vëmendjen është mungesa e fëmijëve, sigurisht dyshja kanë vendosur që këtë herë të dalin vetëm ata të dy si në fillimet e dashurisë.

---- ---- ----
-----