Ballina Showbiz Egzona dhe Neca bëhen ‘binjake’, me këto fustane lënë pas të gjitha

Egzona dhe Neca bëhen ‘binjake’, me këto fustane lënë pas të gjitha

32
SHPËRNDAJE

Egzona Muqiqi dhe Neca Tërnava janë dy emra shumë të njohur për publikun.

Ato menaxhojnë bashkë një dyqan me veshje elegante për femra që e kanë quajtur, ‘Goddes Exclusive’, përcjell ORAinfo.

Që të dyja janë shumë aktive në rrjete sociale ku edhe tregojnë kohën që kalojnë bashkë.

Sot, ato kanë publikuar një foto ku shihen se kanë veshur fustane të njëjta e me këto pamje po duken njëra më e bukur se tjetra./ORAinfo/

-----