Ballina Showbiz Egzona dhe Enca si dy binjake, befasojnë me veshjen e fundit

Egzona dhe Enca si dy binjake, befasojnë me veshjen e fundit

34
SHPËRNDAJE

Janë shoqe të ngushta me njëra-tjetrën.

Egzona Muqiqi dhe Neca Tërnava janë dy emra shumë të njohur për publikun.

Ato menaxhojnë bashkë një dyqan me veshje elegante për femra që e kanë quajtur, ‘Goddes Exclusive’, përcjell ORAinfo.

Që të dyja janë shumë aktive në rrjete sociale ku edhe tregojnë kohën që kalojnë bashkë.

Ato se fundmi kanë publikuar një foto ku shfaqen të veshura njejtë. Kaq me stil po duken ato sot. /ORAinfo/

-----