Ballina Showbiz Egzona del me Albatritin, vëmendje merr veshja e saj

Egzona del me Albatritin, vëmendje merr veshja e saj

66
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ata janë çift shumë i përfolur.

Këngëtari i njohur, Albatrit Muqiqi dhe bashkëshortja e tij Egzona, janë ndër çiftet më të përfolur në mediat rozë, shkruan rtv21.tv


Dyshja e njohur janë shumë të pëlqyer nga fansat, teksa vazhdojnë të jenë emra shumë të ndjekur edhe në rrjetet sociale.

Së fundmi, Egzona në instagram ka publikuar një fotografi ku shfaqet shumë e lumtur pranë Albatritit.

“Dashuri”, është mbishkrimi që ajo e ka lënë fotografisë, e cila ka grumbulluar pëlqime dhe komente të ndyrshme.

---- ----
----
----- ----
-----