Ballina Showbiz Egzona bashkë me Necën në pushime, pamja e tyre do t’ju ‘mahnisë’

Egzona bashkë me Necën në pushime, pamja e tyre do t’ju ‘mahnisë’

84
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Egzona Muqiqi dhe Neca Tërnava janë dy emra shumë të njohur për publikun.

Ato menaxhojnë bashkë një dyqan me veshje elegante për femra që e kanë quajtur, ‘Goddes Exclusive’, përcjell ORAinfo.

Që të dyja janë shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedojnë shumë ndjekës.

Sot, ato kanë publikuar një foto ku shihet se kanë shkuar bashkë në pushime e pamja e tyre mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

---- ---- ----
-----