Ballina Showbiz Edonës i gatuajnë pite edhe në pushim, shikoni si reagon ajo

Edonës i gatuajnë pite edhe në pushim, shikoni si reagon ajo

31
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Edona Llalloshi është këngëtarja që tash e një kohë të gjatë është shumë aktive në skenën muzikore shqiptare.

Fansat e saj brenda dhe jashtë Kosovës janë të shumtë dhe mbështetës të Edonës që nga fillimi, përcjell ORAinfo.

Edhe pse është shumë aktive me këngë të reja, Edona është shumë e pranishme edhe me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto nga pushimi ku shihet se edhe atje i kanë gatuar pite e kjo gjë e ka gëzuar Edonën./ORAinfo/

---- ---- ----
-----