Ballina Showbiz Edona vishet në ‘vello’, do të befasoheni si po duket

Edona vishet në ‘vello’, do të befasoheni si po duket

35
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Edona Llalloshi është një emër shumë i njohur i muzikës shqiptare.

E nisi karrierën në moshë shumë të re dhe që nga fillimi ishte një ndër më të pëlqyerat e publikut, përcjell ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private e të cilën nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Së fundi ajo ka shkuar në një dasmë e është pamja e saj ajo që mori gjithë vëmendjen.

Edona ka veshur një fustan që ngjason me vello dhe kështu po duket shumë bukur./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----