Ballina Showbiz Edona vishet e rregullohet si nuse, kunata e saj nuk përmbahet në...

Edona vishet e rregullohet si nuse, kunata e saj nuk përmbahet në reagimin

183
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kjo është “Futbollistja më e mirë e vitit” nga FIFA

Edona Llalloshi është një këngëtare tejet e dashur për publikun kosovar.

Ajo ka tash e disa vite që është pjesë e skenës muzikore kosovare dhe që nga fillimi ka qenë një ndër më të preferuarat e publikut, përcjell ORAinfo.

Edona është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private të cilën ajo nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Së fundi, ajo është veshur e rregulluar si nuse.

E kjo pamje e Edonës duket se i ka pëlqyer shumë nuses së vëllait të saj.

Erxhina nuk ka hezituar ta ndajë një foto të Edonës në Instastory./ORAinfo/

Kjo është “Futbollistja më e mirë e vitit” nga FIFA

---- ----
----
-----
-----