Ballina Showbiz Edona vesh fustan të kuq e të gjatë, do ta ‘shkri’ burrin...

Edona vesh fustan të kuq e të gjatë, do ta ‘shkri’ burrin me këtë pamje

41
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Edona Lalloshi po vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më të ftuara të performojë në dasma e festa të ndryshme familjare.

Ajo komentohet shumë si për zërin e saj, ashtu edhe për paraqitjet e saj përherë plot stil, shkruan ORAinfo.

Atë e gjejmë tejet aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku pas vetes ka shumë ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur me një fustan të kuq dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

---- ----
-----