Ballina Showbiz Edona tenton ta reklamojë fustanin e saj të gjatë, diku tjetër është...

Edona tenton ta reklamojë fustanin e saj të gjatë, diku tjetër është vëmendja

20
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Edona Lalloshi po vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më të ftuara të performojë në dasma e festa të ndryshme familjare.

Ajo komentohet shumë si për zërin e saj, ashtu edhe për paraqitjet e saj përherë plot stil, përcjell ORAinfo.

Duke pasur parasysh këtë, Edona qëndron aktive në llogaritë e saj në rrjete sociale dhe është shumë pranë fansave me postime.

Së fundmi madje ajo është shfaqur duke e reklamuar fustanin e saj, por vëmendjen e ka marrë shtëpia e saj moderne.

Kështu duket brenda shtëpisë së Edona Llalloshit. /ORAinfo/

Për me tepër shikoni videon…

---- ---- ----
-----