Ballina Showbiz Edona si zonjë e vërtetë, ka veshur fustanin më të bukur sonte

Edona si zonjë e vërtetë, ka veshur fustanin më të bukur sonte

59
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Edona Lalloshi po vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më të ftuara të performojë në dasma e festa të ndryshme familjare.

Ajo komentohet shumë si për zërin e saj, ashtu edhe për paraqitjet e saj përherë plot stil, shkruan ORAinfo.

Atë e gjejmë tejet aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku pas vetes ka shumë ndjekës.

Sot ajo ka publikuar disa foto ku shihet e veshur dhe e rregulluar tejet bukur./ORAinfo/

---- ----
-----