Ballina Showbiz Edona niset për dasmë, do t’i lë nën ‘hijë’ të gjitha me...

Edona niset për dasmë, do t’i lë nën ‘hijë’ të gjitha me këtë fustan, frizurë e grim

110
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Edona Lalloshi po vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më të ftuara të performojë në dasma e festa të ndryshme familjare.

Ajo komentohet shumë si për zërin e saj, ashtu edhe për paraqitjet e saj përherë plot stil, shkruan ORAinfo.

Atë e gjejmë tejet aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku pas vetes ka shumë ndjekës.

Sot ajo ka publikuar disa foto ku shihet e veshur dhe e rregulluar tejet bukur./ORAinfo/

---- ---- ----
-----