Ballina Showbiz Edona ndryshon komplet look-un, shikoni si po duket me flokë shumë të...

Edona ndryshon komplet look-un, shikoni si po duket me flokë shumë të shkurta

100
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Edona Llalloshi është këngëtarja që tash e një kohë të gjatë është shumë aktive në skenën muzikore shqiptare.

Fansat e saj brenda dhe jashtë Kosovës janë të shumtë dhe mbështetës të Edonës që nga fillimi, shkruan ORAinfo.

Edhe pse është shumë aktive me këngë të reja, Edona është shumë e pranishme edhe me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një video me të cilën tregon si ka shkurtuar flokët.

E me këtë look të ri, edona duket krejt ndryshe./ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----