Ballina Showbiz Edona ‘mahnit’ dasmorët, kaq bukur është rregulluar për në dasmë

Edona ‘mahnit’ dasmorët, kaq bukur është rregulluar për në dasmë

39
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Edona Llalloshi është këngëtarja që tash e një kohë të gjatë është shumë aktive në skenën muzikore shqiptare.

Fansat e saj brenda dhe jashtë Kosovës janë të shumtë dhe mbështetës të Edonës që nga fillimi, përcjell ORAinfo.

Edhe pse është shumë aktive me këngë të reja, Edona është shumë e pranishme edhe me postime në rrjete sociale.

Së fundi ka shkuar në dasmë e si gjithmonë shkëlqeu më fustanin dhe dukjen e saj./ORAinfo/

---- ----
-----