Ballina Showbiz Edona Llalloshi ka ditëlindjen, i organizuan këtë festë madhështore

Edona Llalloshi ka ditëlindjen, i organizuan këtë festë madhështore

110
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Edona Llalloshi është këngëtarja që tash e një kohë të gjatë është shumë aktive në skenën muzikore shqiptare.

Fansat e saj brenda dhe jashtë Kosovës janë të shumtë dhe mbështetës të Edonës që nga fillimi, shkruan ORAinfo.

Edhe pse është shumë aktive me këngë të reja, Edona është shumë e pranishme edhe me postime në rrjete sociale.

Sot ajo ka ditëlindjen e si duket po bëjnë një festë të madhe.

Edona me publikun ka ndarë pamje nga torta e ditëlindjes./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----