Ballina Showbiz Edona ka shije, po duket ‘princesh’ me këtë fustan

Edona ka shije, po duket ‘princesh’ me këtë fustan

50
SHPËRNDAJE

Edona Llalloshi është këngëtarja që tash e një kohë të gjatë është shumë aktive në skenën muzikore shqiptare.

Fansat e saj brenda dhe jashtë Kosovës janë të shumtë dhe mbështetës të Edonës që nga fillimi, shkruan ORAinfo.

Edhe pse është shumë aktive me këngë të reja, Edona është shumë e pranishme edhe me postime në rrjete sociale.

Sot ajo është përgatitur për të dal. E veshur me fustan të ngushtë e të gjatë, Edona po duket një zonjë e vërtetë. /ORAinfo/

-----