Ballina Showbiz Edona ka dalur me shoqe, i lë të gjithë nën ‘hije’ me...

Edona ka dalur me shoqe, i lë të gjithë nën ‘hije’ me pamjen e saj

69
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Edona Llalloshi është këngëtarja që tash e një kohë të gjatë është shumë aktive në skenën muzikore shqiptare.

Fansat e saj brenda dhe jashtë Kosovës janë të shumtë dhe mbështetës të Edonës që nga fillimi, shkruan ORAinfo.

Edhe pse është shumë aktive me këngë të reja, Edona është shumë e pranishme edhe me postime në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalur me shoqe dhe po duket shumë bukur./ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----