Ballina Showbiz Edhe pak ditë do të bëhet nuse, por shikoni në ҫfarë gjendje...

Edhe pak ditë do të bëhet nuse, por shikoni në ҫfarë gjendje është Afrona sot

36
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Afrona Dika është emri i modeles që në publikun shqiptar u bë shumë e njohur pasi u lidh me këngëtarin e njohur, Blero.

Ata janë lidhur që pesë vite dhe që nga atëherë janë shumë të përfolur në publik e në media, shkruan ORAinfo.

Afrona është shumë aktive në rrjete sociale me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto nga pushimet, në të cilën po duket tejet atraktive./ORAinfo/

---- ---- ----
-----