Ballina Showbiz Edhe pak ditë do të bëhet nuse, por shikoni ҫfarë po bën...

Edhe pak ditë do të bëhet nuse, por shikoni ҫfarë po bën Afrona sot

55
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Afrona Dika është emri i modeles që në publikun shqiptar u bë shumë e njohur pasi u lidh me këngëtarin e njohur, Blero.

Ata janë lidhur që pesë vite dhe që nga atëherë janë shumë të përfolur në publik e në media, shkruan ORAinfo.

Afrona është shumë aktive në rrjete sociale me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet se po kalon ditë të mira në pushime./ORAinfo/

---- ----
-----