Ballina Showbiz Edhe pak ditë do të bëhet gruaja e Bleros, Afrona shfaqet tejet...

Edhe pak ditë do të bëhet gruaja e Bleros, Afrona shfaqet tejet ‘përvëluese’

125
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Afrona Dika është emri i modeles që në publikun shqiptar u bë shumë e njohur pasi u lidh me këngëtarin e njohur, Blero.

Ata janë lidhur që pesë vite dhe që nga atëherë janë shumë të përfolur në publik e në media, shkruan ORAinfo.

Afrona është shumë aktive në rrjete sociale me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet seksi./ORAinfo/

---- ---- ----
-----