Ballina Lajme nacionale Edhe një rrahje tjetër në Prishtinë, prangosen tre persona

Edhe një rrahje tjetër në Prishtinë, prangosen tre persona

103
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Edhe një rrahje ka ndodhur sot në qendër të Prishtinës e për të cilën është nevojitur intervenimi i policisë.

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës ka thënë se në këtë rrahje ka intervenuar një polic civil, e më pas edhe ata me uniformë, shkruan lajmi.

“Ka qenë një rrahje, një polic në rroba civile ka intervenuar, e më pas kanë asistuar edhe policë në uniformë, dhe kanë shoqëruar tre të dyshuar në Stacionin Policor Qendra”, ka thënë ai.

Rasti ka ndodhur tek Pallati i Rinisë.

Kujtojmë se para pak orësh si pasojë e një rrahjeje që ka ndodhur tek shkallët e nënkalimit, një person ka ndërruar jetë.

---- ---- ----
-----