Ballina Lajme nacionale Edhe një pushues kosovar mbyetet në bregdetin shqiptar

Edhe një pushues kosovar mbyetet në bregdetin shqiptar

10
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Lajm i hidhur vjen nga Durrësi.

Një turist ka humbur jetën sapo është futur në det për tu larë.

Burime nga policia bëjnë me dije se rreth orës 12:46, në lagjen Nr.13,Durrës, shtetasi S.A., 49 vjeç, banues në Gjermani, është futur në det dhe ka gjetur vdekjen.

I mbyturi është shtetas nga Kosova, por banues në Gjermani dhe kishte ardhur për pushime në Durrës.

Paraprakisht dyshohet se bëhet fjalë për arrest kardiak. Grupi Hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes

---- ----
----
----- ----
-----